Andrzej Stanisław Kalinowski – mój kandydat na urząd Prezydenta Miasta Legionowo

Kiedy cztery lata temu sam kandydowałem na urząd Prezydenta Miasta Legionowo nie wiedziałem, jak potoczy się moja dalsza kariera polityczna i jakie dokładnie będzie to niosło ze sobą konsekwencje. Z tamtego czasu pamiętam przede wszystkim dwie rzeczy.

Z jednej strony wytężoną pracę. Kampania trwała kilka ładnych tygodni i była pełna niespodzianek i komplikacji. Bo i poruszenie było spore – ktoś, człowiek opozycji, młody PiSowiec, jako jedyny odważył się rzucić wyzwanie wszechwładnemu Smogorzewskiemu!  Problemy pojawiły się bardzo szybko a kłody pod nogi rzucali nie tylko przeciwnicy polityczni… Bez wchodzenia w szczegóły, bo tamte wydarzenia to już przeszłość.

Drugą rzeczą, którą zapamiętałem, to niesamowita pomoc wielu dobrych i bezinteresownych ludzi. Najbliższej rodziny, osób ze środowiska Prawa i Sprawiedliwości, ale… nie tylko. Także zwykłych ludzi, Mieszkańców Legionowa, w zasadzie – można powiedzieć – prosto z ulicy. Szanowni Państwo – bez tej pomocy nie dałbym sobie rady. Za tamtą pomoc serdecznie dziękuję! Wtedy, w 2014 roku zdobyłem 4805 głosów tj. blisko 27% poparcia.

W 2018 r. w Polsce mamy już zupełnie inną sytuację polityczną, jednak w Legionowie rządzi cały czas ta sama, dziś całkowicie wypalona, rachityczna ekipa ze zmęczonym, skompromitowanym i rachitycznym prezydentem na czele. Czas to zmienić!

W tym miejscu chciałbym udzielić, tuż przed ciszą wyborczą, wyraźnego poparcia kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko Prezydenta Miasta Legionowo p. Andrzejowi Stanisławowi Kalinowskiemu. To człowiek godny zaufania i sprawny manager. Znam go i współpracuję z nim od paru lat i mogę wyrazić się o nim tylko pozytywnie.

Jeżeli chcecie Państwo prezydentury godnej, mądrej, uczciwej, bez kompromitujących seksistowiskich skandali, jeśli chcecie prezydenta, który nie pozwoli sobie na żadne zbereźne „żarty” poniżej jakiegokolwiek poziomu, szanującego kobiety i działającego dla dobra miasta – zagłosujcie w niedzielę na Andrzeja Stanisława Kalinowskiego.

Ja sam proszę o głos w wyborach do Rady Powiatu.  Kandyduję z legionowskiego okręgu nr 2.

Z legionowskiego okręgu nr 1 startuje człowiek wspaniały, mój serdeczny przyjaciel Artur Henryk Stankiewicz, pracownik w Biurze Poselskim ministra Mariusza Błaszczaka. Proszę o głos na niego w tym okręgu.

Inne osoby, które polecam:

– w okręgu nr 1 do Rady Miasta Legionowo – Teresa Helena Pakuła

– w okręgu nr 2 do Rady Miasta Legionowo – Grzegorz Kowalski

– w okręgu nr 3 do Rady Miasta Legionowo – Artur Pawłowski

– w okręgu nr 4 do Rady Miasta Legionowo – Katarzyna Skierkowska – Pacocha

– do Rady Powiatu z gm. Jabłonna – Piotr Choroś

– do Rady Powiatu  z gm. Nieporęt – Janusz Majewski

– do Rady Powiatu z gm. Serock – Piotr Sękowski

– do Rady Powiatu z gm. Wieliszew – Hubert Piskorz

– do Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Łukasz Kudlicki

Z poważaniem,

Konrad Michalski

PiS Legionowo, współpracownik Senatora RP prof. Jana Żaryna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *