Do Starostwa Powiatowego wpłynął wniosek o pozwolenie na budowę szpitala w Legionowie. Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak konsekwentnie realizuje swoje zapowiedzi…

Dzisiaj w powiecie legionowskim mieliśmy wydarzenie historycznej wagi.

O szpitalu w Legionowie, dla mieszkańców powiatu legionowskiego mówiło się od dawna. Jednak przez wiele lat zapowiedzi nie były realizowane a mieszkańcy – którym przy okazji każdej kampanii wyborczej ówczesne władze miasta i powiatu obiecywały szpital – byli coraz bardziej zmęczeni tematem i coraz mniej wierzyli, że tego typu publiczna placówka opieki zdrowotnej kiedykolwiek powstanie…

Dopiero wygrana Prawa i Sprawiedliwości oraz realne i skuteczne działania posła z naszej ziemi legionowskiej, obecnego Ministra Obrony Narodowej pana Mariusza Błaszczaka zmieniły ten stan rzeczy.

Dziś do Starostwa Powiatowego w Legionowie trafił wniosek o pozwolenie na budowę szpitala. Szpital będzie filią Wojskowego Instytutu Medycznego.

Zapewniam, że tą sprawę potraktujemy w Starostwie z najwyższą uwagą i najwyższym priorytetem.

Dziękuję Ministrowi Obrony Narodowej Panu Mariuszowi Błaszczakowi za to, że realizuje swój program wyborczy, prospołeczny program PiS, i że dzięki jego zabiegom będziemy mieli w końcu szpital w powiecie legionowskim.

Dziękuję Panu Ministrowi, że wieloletnie marzenia Legionowian stają się rzeczywistością!

Konrad Michalski
wicestarosta legionowski
PiS Legionowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *