Kandyduję do Rady Powiatu w Legionowie!

Szanowni Państwo!

W tegorocznych Wyborach Samorządowych będę miał zaszczyt kandydować z listy Prawa i Sprawiedliwości z pierwszego miejsca do Rady Powiatu Legionowskiego z okręgu numer 2.

Proszę Państwa o głos i o poparcie!

Te osoby, które mnie znają wiedzą, że posiadam bogate doświadczenie samorządowe, które zdobyłem w latach 2010-2014, jako radny Rady Miasta Legionowo i kandydat na prezydenta Legionowa. Działalność na niwie samorządowej to moja ogromna pasja. To coś, co autentycznie kocham robić.

Obecnie działam z Mieszkańcami i dla Mieszkańców powiatu, jako współpracownik senatora Rzeczpospolitej prof. Jan Żaryna.
Jeżeli uzyskam Państwa poparcie i zostanę radnym, będę mógł dla naszej powiatowej ojczyzny zrobić wiele dobrego. Zawsze wsłuchując się w Państwa głosy oraz sugestie. Obiecuję, że zawsze będziecie się mogli ze mną spotkać i za każdym razem będę się starał pomóc.

Zachęcam też do głosowania na innych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. To sami dobrzy i sprawdzeni ludzie, którzy gwarantują dobrą i zgodną współpracę administracji lokalnej z państwową. Szczegóły na www.pislegionowo.pl

Zgody a nie totalnej awantury nam teraz potrzeba najbardziej.

Pamiętajcie Państwo, my jako PiS

DOTRZYMALIŚMY SŁOWA W RZĄDZIE, DOTRZYMAMY W SAMORZĄDZIE!

 

Moja kandydatka do Rady Miasta Legionowo:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *