Teresa Helena Pakuła – moja kandydatka do Rady Miasta Legionowo

Szanowni Państwo,

Rada Miasta Legionowo składać się powinna z PRAWDZIWYCH przedstawicieli Mieszkańców. Nie z kalkierów i popleczników prezydenta miasta, którzy za każdym proponowanym przez niego świństwem podniosą karnie i potulnie rękę – bez żadnych pytań, wątpliwości i dyskusji.

Kadencja 2014 – 2018 Rady Miasta Legionowo przejdzie do historii, jako tzw. „cicha rada”. Już wielokrotnie spotykałem się z tym określeniem. W tej kadencji radni po prostu… nie zabierali głosu a posiedzenia liczące wg porządku obrad kilkadziesiąt WAŻNYCH punktów trwały raptem dwie, trzy godziny. A wszytko to z powodu milczenia radnych, którzy bezrefleksyjnie podnosili rękę za każdym projektem przedkładanym przez władze. Niektórzy radni, wg protokołów, przez 4 lata nie zabrali nigdy głosu. Ani razu!

To się musi zmienić i po tych wyborach NA PEWNO się zmieni. Rada Miasta to organ opiniodawczy i kontrolny w stosunku do prezydenta. Radni posiadają inicjatywę uchwałodawczą. Sami mogą proponować rozwiązania i kreować rzeczywistość.

MOJA KANDYDATKA do Rady Miasta Legionowo, to p. Teresa H. Pakuła. Rodowita mieszkanka Legionowa – urodziła się tu. Mieszka tu od zawsze. Jest wspaniałą, odważną kobietą. Kobietą czynu. Na pewno nie pozwoliłaby się nikomu obrażać. W Radzie Miasta będzie aktywnie uczestniczyć a nie tylko przychodzić i karnie „podnosić rękę”.

Mój wybór to TERESA PAKUŁA. Kandydatka do Rady Miasta Legionowo, lista nr 10, okręg nr 1, miejsce ostatnie (pierwsze od końca) nr 8.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *