17 mln zł na budowę LO w Stanisławowie Pierwszym (video)


Powiat Legionowski otrzymał z Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych 17 mln zł na budowę siedziby Liceum Ogólnokształcącego w Stanisławowie Pierwszym.

Przedsięwzięcie to już uzyskało pozwolenie na budowę i jeszcze w tym miesiącu zostanie ogłoszony przetarg na jego wykonawcę.

Czytaj dalej „17 mln zł na budowę LO w Stanisławowie Pierwszym (video)”

Szpital w Legionowie – końcowe odliczanie przed otwarciem

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak uroczyście zatwierdził strukturę organizacyjną szpitala w Legionowie oraz podpisał decyzję wyznaczającą płk. dr n. med. Roberta Ryczka na jego dyrektora podczas konferencji, którą zorganizowano 25 października w siedzibie nowego szpitala. W trakcie spotkania dokonano także prezentacji personelu kierowniczego placówki, która rozpocznie działalność na początku przyszłego roku.

Czytaj dalej „Szpital w Legionowie – końcowe odliczanie przed otwarciem”

Prof. Żaryn laureatem nagrody im. Henryka Pobożnego. Marszałek Witek: Potrzebujemy ludzi, którzy będą się przyznawać do wiary

Potrzebujemy dzisiaj ludzi odważnych, którzy będą się przyznawać do wiary, do Kościoła, będą mówili, że to rodzina jest najważniejsza – powiedziała w sobotę w Legnicy marszałek Sejmu Elżbieta Witek, która wzięła udział w gali wręczenia nagrody im. Henryka Pobożnego. Wyróżnienie otrzymał w tym roku prof. Jan Żaryn.

Czytaj dalej „Prof. Żaryn laureatem nagrody im. Henryka Pobożnego. Marszałek Witek: Potrzebujemy ludzi, którzy będą się przyznawać do wiary”